Про нас

Приватне підприємство "ТЕХНО ВУД" є офіційним представником фірми "PSG plus" (Словаччина), яка займається проектуванням, виробництвом і сервісом устаткування для харчової промисловості.

Основна спрямованість ЧП "ТЕХНО ВУД" - це, перш за все, робота над виробництвом устаткування для автоматичного копчення, термічної обробки та переробки м'яса, риби, молочних продуктів. Незважаючи на те що фірма досить молода, співробітники, вже маючи великий досвід роботи в такій галузі, як ковбасне виробництво, в технологічній галузі переробки м'яса, завжди готові надати кваліфіковану допомогу з приводу оптимальних програм для переробки м'яса, також з використання та обслуговування спеціального обладнання. Всі системи управління, якими оснащено обладнання для ковбасного цеху, або системи моніторингу розроблені фахівцями фірми ПП "ТЕХНО ВУД".

Основною програмою компанії є виробництво нового обладнання, але також є база для проведення професійного капітального ремонту та продажу обладнання для харчової промисловості.

Компанія рада запропонувати Вам унікальне обладнання: термокамеру AIR (запатентована технологія в Європі). Це коптильно-варильна камера з можливістю подальшої кліматизації продукту. Вона поєднує в собі всі функції звичайної термокамери і камери кліматичного дозрівання. Термокамера AIR може бути корисна м'ясопереробним підприємствам для виробництва сирокопчених, варено-копчених, сиро-в'ялених ковбас, сосисок, шинки, м'ясних делікатесів; харчовим підприємствам для сушіння, в'ялення риби, морепродуктів.

Також ми готові Вам запропонувати наступне обладнання та супутні товари:
- термокамери;
- камери кліматичного дозрівання;
- обладнання для м'ясопереробки;
- упаковку продуктів, пакувальні лінії, термоформувальна лінії, вакуумні упаковки;
- тріску для копчення (бук, вільха);
- вироби з нержавіючої сталі, візки коптильні, форми ковбасні.

Нашим пріоритетом завжди були і є виробництво та реалізація надійного обладнання за прийнятними цінами, враховуючи всі вимоги та побажання замовника. Компанія надає гарантійний та післягарантійний сервіс. Ми постійно працюємо над модернізацією обладнання, покращуємо якість продукції та послуг. Намагаємося задовольнити потреби наших клієнтів. Наша фірма інтенсивно співпрацює з фірмами в Центральній і Східній Європі.

Раді будемо бачити і Вас в числі наших клієнтів!

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Контакти

Коптильно-варильні камери, обладнання для виробництва ковбаси - "ТЕХНО ВУД"
(основний офіс)

Україна, Волинська, Луцк, пр.Перемоги, будинок 24
  • +38 (095) 603-51-XX

Новини компанії

Міжнародна виставка для м’ясної промисловості IFFA 2019!
12 квітня 2019 в 15:34

IFFA має репутацію провідної міжнародної виставки м'ясної промисловості, орієнтовану на переробку, упаковку і продаж м'ясних виробів. Кожні три роки IFFA демонструє свою важливу позицію в секторі завдяки великій глибині…

 
Виробництво нового обладнання для харчової промисловості
11 січня 2018 в 12:41

Підприємство "ТЕХНО ВУД" – виробник нового обладнання для харчової промисловості. Основним пріоритетом є надійність у виробництві, з урахуванням всіх вимог замовника. Надаємо гарантію та післягарантійний сервіс.Фірма не…

 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create